ArabicEnglishTurkish

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

Alma Uluslararası Nakliyat 1990 yılında başladığı uluslararası taşımacılık sektörüne, yaşadığı tüm deneyimleri bir sermaye olarak katmış ve bugün global dünyada tercih edilen Taşımacılık Uluslararası Nakliye sektöründe marka olmayı başarmıştır. Taşımacılığı yalnızca bir aktarım işi olarak görmeyen Alma Uluslararası Nakliyat bünyesindeki tüm çalışanları ile birlikte ‘Biz Olma Bilincini’ oluşturmuştur. Alma Uluslararası Nakliyat aynı zamanda 1973 yılında kurulan Altanlar Ev Gereçleri Cam Paz. San.Ve Tic. Ltd. Şti. ART CRAFT & GÜRALLAR CAM Balkan Ülkeleri cam bayii olup, Altanlar Ülkemizin İhracat alanında ilk 1.000 firma arasına girmeye hak kazanmıştır. Altanlar 2009 yılında Hadımköy’de 8.000 m2 kapalı alan, 10.000 m2 açık alana sahip fabrikasında üretim yapmaya başlamıştır. (Çamaşır kurutmalık,Ütü masası,Çocuk ders masaları) Ürettiği ürünlerin %90’ını yurt dışına ihrac etmektedir. Alma Uluslararası Nakliyat, Sahip olduğu bu bilinç ile özkaynağa bağlı büyüme stratejisiyle birleşmiş ve bu sayede sadece cirosunu arttırmakla kalmamış, ülkesine kattığı değer ile kendinden söz ettirmeyi gururla sağlamıştır.

Hedeflerimiz
  •  Uzman kadromuzu korumak,
  •  Alanında uzman yeni takım arkadaşları transfer etmek,
  •  Sahip olduğumuz son teknolojiye güncellemeleri de eklemek,
  •  Her türlü yatırım talebine dönüş sağlayarak paydaşlarımızın beklentilerini karşılamak,
  •  Birlikte yürüdüğümüz ve büyüdüğümüz yol arkadaşlarımıza değer katmak,
  •  Paydaşlarımızın değerlerini de sahiplenerek gelecek için faydalı yatırımlar yapmak,
  •  Ülke ekonomisine katma değer sağlamak, istihdamı artırmak,
  •  Ulusal ve uluslararası girişimlerimizle ülke ekonomimize katkıda bulunmak.

Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr. Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

Vizyonumuz ve Misyonumuz
Vizyonumuz

Vizyonumuzun yapı taşlarını; etik değerlerle hareket etmek, rakiplerimize saygı duymak, paydaşlarımızın haklarınız korumak, dürüstlük, şeffaflık, müşteri memnuniyeti sağlamak ve empati duymak üzerine inşa ediyoruz.
Oluşturduğumuz kurum kültürü ve düşünce sistemimizin paydaşlarımız ve rakiplerimiz için referans noktası olmasını temenni ediyoruz. Bu referans noktasından hareketle, gelişen Türkiye ve dünya ile entegre yerli sermaye yaratmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Misyonumuz

Soycan Şirketler Grubu, ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirerek, müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, uzun süreli, sürdürülebilir stratejik yatırımlar yaparak globalde sahip olduğu know-how’la tüm paydaşları ve ülke ekonomileri için katma değer yaratmaktır.

Tüm çalışanları ile birlikte ‘Biz Olma Bilincini’ oluşturmuştur.
Değerlerimiz

ALMA Şirketler Grubu’nun asli değerlerini liderlik, yetkinlik, girişimcilik ve samimiyet oluşturmaktadır. Grup, tüm çalışanları tarafından sahiplenilen ve içselleştirilen “değerlerini” kurum kültürünün ayrılmaz bir parçası olarak görmekte ve tüm iş süreçlerini bu değer ve kabiliyetlerle yönetmektedir.

ALMA Grup Kariyer

ALMA Grubu’nun sürekli gelişen, kendini yenileyen yapısı içerisinde; işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak ve performansı ile fark yaratacak adaylar; web sitemiz üzerinden iş başvurusu yapabilirler.

Sürdürülebilir Gelişim ve Değişim

Dinamik yapısı ve proaktif yaklaşıma sahip çalışanlarıyla, daima sonuç odaklı hizmet üretmek,Sürdürülebilir gelişime yatırım yapmak,Yaratıcılığın kullanılabileceği hareket alanları oluşturmak,Küresel ilkelerin gerektirdiği altyapıyı oluşturmak,Şirket vizyonu çerçevesinde kişilerin dünya vatandaşı olarak yetişmesini sağlayacak eğitim politikaları oluşturmak.