ArabicEnglishTurkish

Kalite Politikamız

Anasayfa » Kalite Politikamız

Kalite politikamız doğrultusunda daima müşterilerimizin lojistik hizmetimizden maksimum memnuniyet duyması için uzman kadromuzla sürekli gelişmekteyiz.

Lojistik hizmetler, Otelcilik ve Kiralama Hizmetleri, faaliyet alanlarında oluşturduğumuz  firmamızın hedef ve faaliyetlerine uygun geliştirdiğimiz yönetim sistemi sayesinde süreç yönetimini kusursuz ilerletiyoruz. Bununla birlikte müşterilerimizi verdiğimiz hizmetlerin odak noktasına yerleştirerek müşteri memnuniyetini daima %100’de tutmayı hedeflemekteyiz. Müşterilerimizi daima memnun edebilmek için hizmet kalitemizin dinamik bir yapıda olması gerektiğinin farkındayız.  Bu nedenle hizmet verdiğimiz her alanda iyileşme ve gelişme çalışmalarına devam ediyoruz. Tüm sürecin verimli ve hızlı gerçekleşmesi için attığımız adımlar sayesinde hizmetlerimizi kusursuz yönetmekteyiz.

Tüm faaliyetlerde büyük bir öneme sahip olduğunun farkındayız. Bu yüzden oluşturduğumuz uzman kadronun tecrübesine daima yenilerini eklemek amacıyla sürekli eğitimlerimize devam ediyoruz. AynI zamanda kazasız bir süreç için İş Sağlığı ve Güvenliği önlemlerini alarak bütün çalışanlarımıza güvenli bir çalışma alanı sunuyoruz.

Riskleri her alanda en aza  indirmeyi hedefleyerek kalite standartlarımız ve iyi hizmet anlayışımız ile daima ileriye dönük  çözüm ve stratejiler üretiyoruz.

Yasalara, yönetmeliklere ve standartlara uyarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Kalite politikamızda yenilikçi kimliğimiz ile öne çıkmaktayız. Daima değişen teknolojiyi takip etmekte ve yatırımlar yapmaktayız. Yeni sistemler ve araçlar ile hizmet kalitemizi arttırarak müşteri firmaların zamandan tasarruf etmelerini, kusursuz bir hizmet almalarını sağlıyoruz.